Marketing Mind

 

.

Marketing Mind Nedir?

Marketing Mind, katılımcılara girişimcilik ve iş dünyasında yol göstermek, şirketlerin gelişiminde ve çalışma hayatında kilit nokta olan pazarlama alanında onları bilgilendirerek başarılı bir kariyer yolu izlemelerini sağlamak için, Bilkent Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü olarak düzenlediğimiz bir etkinliktir. Bu etkinlikte katılımcılar pazarlama alanına hem kurumsal açıdan hem de girişimci gözüyle bakarak, bu alan hakkında yararlı bilgiler edinme şansı yakalarlar.

Marketing Mind, Türkiye’de kurumsal firmaları ve girişimcileri aynı platformda buluşturan tek etkinlik olarak dönemin ve pazarlama alanının önem arz eden konuları hakkında paylaşımlar yapacak olan girişimciler, kurumsal firmalardan çağrılan konuşmacılar ve başta Bilkent Üniversitesi öğrencileri olmak üzere 150 üniversite öğrencisinin katılımıyla birlikte bir zirve şeklinde, ilk kez 13 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecektir.

13 Nisan’da Bizi Neler Bekliyor?

Etkinlik, katılımı kolaylaştırmak ve bu sayede daha çok kişinin konuşmalardan yararlanabilmesini sağlamak amacıyla, öğlen saat 13.00’te başlayacak. Bilkent Cyberpark Fikret Yücel Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olan etkinliğimizde, pazarlama, iş dünyası, girişimcilik konularında bize aydınlatıcı ve yol gösterici bilgiler verecek 6 konuşmacının yanı sıra, bir panele de yer verilecek.

Peki, geçen sene aramıza katılıp kariyer yolunda doğru adımları atmamız için birikimlerini bizimle paylaşan konuşmacılarımız kimlerdi?

Etkinliğimizde otomotiv sektörünün öncü isimlerinden Volvo Türkiye’nin pazarlama ve halkla ilişkiler direktörü Kubilay Polat, 70 yıllık deneyimleriyle lojistik alanının köklü ve başarılı şirketlerinden Fevzi Gandur Logistics’in satıştan sorumlu genel müdürü Cengiz Işıkara, içerik üretme hizmeti veren imza.com ile indir.com’un kurucu ortağı ve SEO uzmanı Hasan Yaşar, dijital pazarlama alanında hizmet veren MooF Dijital Pazarlama Ajansı’nın kurucusu ve Google Ads uzmanı Yasin Kaplan,  Türkiye’nin ilk ve tek inbound pazarlama danışmanlık şirketi Netvent’ten Onurcan Eki bizlerleydi.

Altın Sponsorumuz

Medya Sponsorlarımız